Biorezonance pro naše zdraví

Biorezonance je léčebná metoda, která však není klasickou medicínou příliš akceptována. Jedná se o neinvazivní metodu (čili nenásilnou, neagresivní, nepronikající dovnitř do organismu), která si zakládá na celostním přístupu k pacientovi.

Biorezonance a její počátky

Biorezonanci můžeme zpětně zmapovat na víc než 25 let zpátky, pokud se týká převážně západní Evropy. V České republice nemá takovou historii, nicméně se výrazně rozvíjí. Úspěchy v léčbě hovoří jasnou řečí.

Na jakém principu biorezonance funguje?

Biorezonance se provádí pomocí přístroje, jehož podstatou jsou biofyzikální principy. Velice zjednodušeně řečeno - jedná se o přístrojovou komunikaci s živým organismem pomocí elektromagnetických frekvencí. Tyto frekvence vrací do normálu určitými vlivy poškozené frekvenční vzorky a dále pracují s frekvenčním vzorem bakterií, virů, alergenů apod.

Je tato metoda hrazena zdravotními pojišťovnami?

Bohužel není. Přestože ji může vykonávat pouze odborně vyškolený personál (většinou doktor medicíny nebo veterinář), nejedná se o klasickou medicínu. Biorezonancí se začali ve velké většině případů zaobírat ti lékaři, kteří v určité fázi léčení svých pacientů (lhostejno zda dospělých, dětí nebo zvířat) narazili na jakousi pomyslnou hranici možností klasické medicíny. Stejně jako homeopatie nebo akupunktura spadá tato metoda zatím do kategorie tzv. alternativní medicíny. V některých státech však již byla uznána za oficiální léčebnou metodu.

Změna zdravotní pojišťovny - čas je jen do konce června!

Výhody biorezonance

 • velký indikační rozsah včetně alergií a závislostí
 • odstranění nejen projevů onemocnění, ale též odstranění příčiny
 • pomocí biorezonance lze odhalit příčinu onemocnění
 • využívat tuto metodu mohou všechny věkové kategorie a vhodná je i pro zvířata
 • nedochází k zahlcování organismu chemickými léky
 • metoda nemá žádné vedlejší účinky

Jaké druhy nemocí biorezonance léčí?

Jedním z přístrojů, díky kterému lze využívat biorezonanci, je tzv. Bicom. Jeho vynálezce, Hans Brügemann, tvrdí, že dle zjištěných zákonitostí prakticky neexistuje nemoc, kterou by nebylo možno pozitivně ovlivnit biorezonancí.

Na jakém principu přístroj Bicom funguje?

Hans Brügemann popisuje funkci přístroje asi jako funkci rozhlasu: Přístroj přijímá informace pomocí antény, tyto informace zpracovává a následně předává dál. Jednoduché, že?

Pro koho není biorezonance vhodná?

Klasická medicína, dá se říct, poněkud ignoruje poznatky z kvantové mechaniky a nechce brát na vědomí, že všechny substance mají vlastní energetické pole. A to je právě základním principem, na kterém staví biorezonance.

Foto: Pixabay.com

Biorezonance pro naše zdraví patří do témat
 • Ako som dostal späť môj Ex theresa williams 08.06.2017 00:50:44

  Ahoj, já jsem Theresa Williams Po dlouhé době ve vztahu k Andersonovi se se mnou rozloučil, udělal jsem všechno možné, abych ho přivedl zpátky, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho zpátky tak moc kvůli lásce, kterou pro něj mám, Prosil jsem ho se všemi, dělal jsem sliby, ale odmítl. Vysvětlil jsem mému příteli problém a navrhla, že bych měl spíše kontaktovat kouzelník, který by mi mohl pomoct vyrazit kouzlo, abych ho přivedl zpátky, ale já jsem ten typ, který nikdy nevěřil kouzlu, neměl jsem jinou možnost, než to zkusit, já Poslal kouzelník a řekl mi, že není žádný problém, že všechno bude v pořádku před třemi dny, že se můj býval před třemi dny vrátil ke mně, on dal kouzlo a překvapivě druhý den, to bylo kolem 16:00. Můj ex mi volal, byl jsem tak překvapen, odpověděl jsem na volání a všechno, co řekl, bylo, že je tak líto, že se všechno, co se stalo, že chtěl, abych se k němu vrátil, že mě tak moc miluje. Byl jsem tak šťastný a šel k němu, a tak jsme začali znovu žít šťastně. Od té doby jsem dělal slib, že někdo, koho vím, že má vztah problém, bych pomáhal takové osobě tím, že odkazuje jej nebo ona jediný skutečný a silný kouzelník, který mi pomohl s mým vlastním problémem. E-mail: drogunduspellcaster@gmail.com jej můžete poslat e-mailem, pokud potřebujete jeho pomoc ve vašem vztahu nebo jiném případu.

  1) Kouzla lásky
  2) Ztracené kouzla lásky
  3) Kouzla rozvodu
  4) Kouzla manželství
  5) Vázací kouzlo.
  6) Přerušení kouzel
  7) Zrušte minulého milovníka
  8.) Chcete být povýšeni v kanceláři / Loterie
  9) chtějí uspokojit vašeho milence
  Obraťte se na tohoto skvělého muže, pokud máte nějaké problémy s trvalým řešením
  Prostřednictvím drogunduspellcaster@gmail.com

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Adresář

Diskuze na téma Nemoci a léčba

 • Jitka 21.11.2017 16:11 bolesti svalů

  Pani, o nich jsem ještě neslysela. Me zase trapi při delsim pohybu bolest kolene, taky uz nevim co…

 • Klára 20.11.2017 13:11 bolesti svalů

  Mě na bolesti svalů pomáhá flexiharpan. http://www.flexiharpan.cz/#

 • Eliška 19.11.2017 11:11 bolesti svalů

  Pani uz i takhle u deti? No z prace me taky nekdo boli zada, brala jsem Arkokapsle a pomohlo mi to…

 • 17.11.2017 22:11 Nevolnosti

  Já si je dávám tak 45minut před, ale jak se tupsalo je to individuální aje potřeba to asi…

 • Eliška 16.11.2017 15:11 Klouby a co na ně

  Nebrala jsem je déle jak 4 tydny a pomohly mi, takze vysledek uvidis brzy :)

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku